Onze club


 

Openingsuren

Buiten de zomervakantie, vanaf de Paasvakantie tot eind oktober, is er in de weekends permantie van 13.00 - 17.00 u. 
Tijdens de zomervakantie is er dagelijks verhuur van 13.00 - 18.00 u.

Het clubhuis (cafetaria) is open:

  • Elke weekdag van 14.00 - 18.00 u. behalve op woensdag
  • Zondag van 10.00 - 18.00 u.
  • Alle schoolvakanties 7/7

Bereikbaarheid

Adres: Eikenstraat 131 8530 Harelbeke

Klik hier voor bijkomende informatie

 

Organigram

Bestuur en contact

Afdeling windsurfen
 

IBAN rekeningnummer: BE41 7360 0874 4010
BIC: KRED BE BB
Zeil- en Surfclub Gavermeer
Afdeling windsurfen
Eikenstraat 131
8530 Harelbeke

 

Naam en Voornaam  Functie afdeling Surf & Sup e-mail
Termote Alain Voorzitter alain.termote@zsg.be
Platteeuw Katrien Secretaris katrien.plateeuw@zsg.be
Cattelein Betty Penningmeester betty.cattelein@zsg.be
Jonniaux Pieter Wedstrijdteam en sponsoring pieter.jonniaux@zsg.be
Van Loocke Aart Materiaal Windsurfen en Suppen aart.vanloocke@zsg.be
Muys Britt Windsurfschool britt.muys@zsg.be
De Sloover John Ledenbeheer en website john.desloover@zsg.be
Verheust Yannick Kiten - Wingfoil (Wingen) yannick.verheust@zsg.be
De Clerck Peter P.R. peter.declerck@zsg.be
Vanderbeken Dirk Events Dirk.Vdbn@gmail.com

 

Het prille begin van de surfclub.
Het begon allemaal met de oprichting van een windsurffederatie van waaruit geijverd werd om zoveel mogelijk verenigingen op te richten in Vlaanderen.

Meer?

Bestuur en contact

Afdeling zeilen
 

IBAN rekeningnummer: BE30 7360 0874 4111
BIC: KRED BE BB
Zeil- en Surfclub Gavermeer
Afdeling zeilen
Eikenstraat 131
8530 Harelbeke

 

Naam en Voornaam    Functie afdeling Zeilen e-mail
Lanneau Christ Voorzitter christ.lanneau@zsg.be
Monteyne Mathis Jeugdwerking Zeilschool mathis.monteyne@zsg.be
Reyntjens Melanie Jeugdwerking Zeilen melanie.reyntjens@zsg.be
Withoek Rik Materiaal verantwoordelijke rik.withoek@zsg.be
Battiau Hendrik Materiaal verantwoordelijke Hendrik.Battiau@telenet.be
x    
   
 
 
     
 



Het ontstaan van de Zeilclub
Voor de aanleg van de autosnelweg E3 (nu bekend als de E17) was er een grote vraag naar aanzienlijke hoeveelheden zand.

Meer?